Jelenina 2017, 20.05.2017.

U subotu je, u sklopu održavanja Jelenine, u suradnji s Turističkom zajednicom grada Kastva i Planinarskog društva Viškovo održana šetnja po Lozi i Lužini.

Usprkos najavljenoj kiši ove godine na startu se okupilo 12 učesnika, koji su uz stručno vodstvo vodiča našeg društva prošli kružnu stazu u dulji od 10 km.

Put je bio standardan: obilazak 'zec' staze. Za razliku od prošle godine nismo se penjali na Stanić vrh iz razumljivih razloga (kiša koja je padala cijelo vrijeme i nije pokazivala naznake da bi možda malo prestala padati) ali to ni najmanje nije pokvarilo cjelokupan dojam šetnje.

I na kraju, s punim pravom se može reći da je ovogodišnja šljapkava Jelenina šetnja u potpunosti uspjela i ispunila sva očekivanja.