Uplate

Osim gotovinom na blagajni društva Vaše uplate možete izvršiti i internet bankarstvom.

• IBAN: HR46 2488 0011 1001 4295 8
  • Model: 00
  • Poziv na broj: vaš OIB

U opis uplate upišite:

• članarina (ako plaćate članarinu; upišite ime člana/članova za koje se vrši uplata)
  • članarina i iskaznica (ako plaćate članarinu i kupujete novu iskaznicu; upišite ime člana/članova za koje se vrši uplata)
  • izlet akontacija (ako plaćate akontaciju za izlet; navedite naziv izleta i ime osobe/osoba)
  • izlet uplata (ako plaćate cijeli iznos izleta; navedite naziv izleta i ime osobe/osoba)
  • kupovina materijala (navedite naziv materijala i ime osobe)

Ukoliko niste sigurni u iznos i/ili opis uplate nazovite na 091 1263 224 - Biba.

Svi koji članarinu uplate na račun, trebaju doći u društvo da dobiju markicu i/ili iskaznicu.

Ako se radi uplata za izlete slijedite ove upute:

• obavezno napisati naziv izleta i ime osobe/osoba
  • uplate se rade samo za izlete autobusom
  • uplatu treba izvršiti najkasnije do posljednjeg dana prijave navedenog na raspisu izleta
  • zbog provjere slobodnih mjesta u autobusu, prije uplate nazovite osobu zaduženu za oraganizaciju izleta (osobu navedenu u raspisu izleta)

Vaše uplate vidljive su na ispisu računa slijedeći radni dan te ukoliko uplatu članarine napravite u utorak potrebno je pokazati potvrdu o uplati da bi ste mogli isti dan dobiti vašu novu člansku markicu.
Ako kupujete nešto od članskog materijala (knjige, dnevnici, ...) obavezno nazovite (ostavite poruku) da bi se plaćeni materijal donio u društvo.