Veli vrh, 25.02.2018

Današnji izlet, koji je definiran kao društveni izlet mjeseca, odvijao se u okolici naših mjesta prebivanja.

Ujutro se na Milihovu skupilo desetak planinara željnih hodanja kojima bura nije mogla pokvariti raspoloženje (osim možda frizura ali za to se uvijek ima spremna kapa u ruksaku).

Prema predviđenom planu i programu izleta krenulo se po viškovskim šetnicama (uz nezaobilazan posjet Lončevoj Griži) preko Libnja do Velog Vrha i natrag.

Iako je vrijeme bilo sunčano i po slikama bi se moglo reći 'jedan prekrasan dan za planinarenje' oni koji su bili na izletu dobro znaju kako je prilično puhalo i bilo ledeno. Uostalom, to je ponekad dobro: provjetravanje samog sebe na na našoj buri.

Sve u svemu, naših 10 hrabrih planinara koji su mogli iskoristiti današnji dan šetnjom na svježem zraku ni u jednom trenutku nisu zažalili za svojom odlukom.

I još nešto: pošto je Vaš admin ovaj puta bio spriječen te nije mogao sudjelovati na izletu slike u galeriji su malo pobrkane i nisu poslagane svojim vremenskim redosljedom ali to nije razlog da ne uživate u slikama.